MMA jest najnowszą i najszybciej rozwijającą się dziedziną sportów walki, która powstała w związku zapotrzebowaniem rywalizacji zawodników z różnych sztuk walki takich jak boks, karate, ju jitsu, judo oraz zapasy. Rozpoczynając przygodę ze wszystkimi technikami sztuk walki, jako nasz podopieczny masz możliwość poznania wszechstronności walki, jej wszystkich płaszczyzn bez konieczności ograniczania się tylko do jednej dyscypliny.

Będzie to wymagało od Ciebie pełnego przygotowania fizycznego, gdyż Twoje ciało będzie trenowane pod różnego rodzaju ciosy, rzuty czy też dźwignie. Nie martw się, nie zostaniesz rzucony na tak zwaną głęboką wodę. Przecież każdy z nas kiedyś zaczynał, był tym początkującym.
Dlatego też, razem z nami będziesz wykonywał różne ćwiczenia rozciągające, które ograniczą ryzyko kontuzji i dopiero po takiej rozgrzewce przejdziemy do odpowiedniego treningu. Nauczysz się najważniejszych podstaw, takich jak stójka czyli dążenie do zwarcia w klinczu i położenie przeciwnika w celu zakończenia walki uderzeniami, walka w parterze z założeniem dźwigni przeciwnikowi oraz zapasy.

Grafik: Start: 7.10.2022

  • Dzieci (9-14 lat) – piatek/godz. 18.00 (60 min) – 100 zł
  • Młodzież i Dorośli – piątek/godz 19.00 (90 min) – 150 zł

Zapisy elektroniczne: ZAPISY

Kontakt: tel 505 874 501 lub 784 516452